Пояснювальна інструкція по отриманню грошової компенсації

Мобільний захист з грошовою компенсацією надається користувачам з підключеним «Стандарт», «Стандарт+», «VIP» чи «Ultra 4 тижні» пакетом на послугу «Мобільний захист» з lifecell (починаючи з 30-го дня оплаченого користування послугою «Мобільний захист» на момент втрати мобільного пристрою) компанією ТОВ «РАДАРМІ» ризики якої застраховані в страховій компанії згідно Договору добровільного страхування відповідальності перед третіми особами, за яким ТОВ «РАДАРМІ» виступає в якості Страхувальника користувачів послуги, а страхова компанія - в якості Страховика.

Розмір грошової компенсації

Розмір грошової компенсації залежить від типу підключеного пакету на послугу:

- пакет «Стандарт», «Стандарт 4 тижні», «Стандарт 1 рік»: 3500грн за мобільний пристрій з операційною системою Android/iOS.

- пакет «Стандарт+», «Стандарт+ 4 тижні», «Стандарт+ 1 рік»: 5000 грн. за мобільний пристрій (смартфон/планшет) з операційною системою Android/iOS.

- пакет «VIP», «VIP 4 тижні», «VIP 1 рік»: 7000 грн. за мобільний пристрій (смартфон/планшет) з операційною системою Android/iOS.

- пакет «Ultra 4 тижні»: 12000 грн. за мобільний пристрій (смартфон/планшет) з операційною системою Android/iOS.

Умови отримання грошової компенсації

• Користувачу підключено послугу «Мобільний захист».

• На втраченому пристрої встановлено мобільний застосунок.

• На лінії цілодобової безкоштовної служби підтримки послуги «Мобільний захист» зафіксовано звернення користувача з повідомленням про втрату пристрою.

• Протягом 14 днів з моменту отримання звернення про втрату, пристрій не було знайдено.

• Користувачем надано пакет документів, для передачі в страхову компанію.

При недотриманні вищезазначених умов, грошова компенсація не надається. У випадку, якщо пристрій був втрачений у період пробного безкоштовного користування послугою, користувачу буде надаватись сервіс повернення втраченого пристрою за умови наявності повідомлення про втрату, а також звернення особи, що знайшла пристрій. Грошова компенсація надаватись не буде.

Перелік документів для отримання грошової компенсації

Для реєстрації настання випадку втрати та надання компенсації попередньо передається наступний пакет документів:

• копія/скан-копія паспорта та ідентифікаційного коду;

• копія гарантійного талона або фото коробки від втраченого пристрою, з вказаним IMEI кодом пристрою, для підтвердження, що користувач дійсно є власником втраченого мобільного пристрою;

• скан-копія заяви на виплату компенсації;

• витяг про реєстрацію заяви в ЄДРР (єдиному реєстрі досудових розслідувань).

Термін отримання грошової компенсації

Грошова компенсація проводиться протягом 10 робочих днів з моменту отримання пакету документів від користувача на адресу компанії ТОВ «РАДАРМІ». Грошова компенсація виплачується страховою компанією, згідно заяви ТОВ «РАДАРМІ», на банківський рахунок користувача.